top of page

ВИДИ ЛІФТІВ

Є багато різних видів ліфтів для різних цілей. Розуміння різних типів ліфтів є ключем до вирішення, який саме підходить для конкретного будинку і потреб. Дізнайтеся більше про найбільш поширені види ліфтів.

Пасажирські ліфти. Коли більшість людей думають про ліфти, вони думають про типах пасажирських ліфтів, які перевозять пасажирів від поверху до поверху. Ці ліфти також можуть мати додаткові функції, включаючи гучномовці для відтворення музики або оголошень, аудіо або візуальну рекламу, а також телевізійні дисплеї. Експрес-ліфти є популярним варіантом у висотних будівлях: вони проходять від першого поверху до пентхауса, пропускаючи проміжні поверхи.

Ліфти для приватного будинку. Вони менш складні, ніж звичайні пасажирські. Багато хто має унікальний дизайн, який дозволяє їм бути більш естетичними і вписуватися в навколишню архітектуру. Деякі з цих ліфтів настільки малі, що можуть перевозити тільки одного-двох пасажирів за допомогою пневматичної ліфтової системи.

Автомобільні ліфти. Автомобільні ліфти зазвичай знаходяться в гаражі або в виробничому центрі. Ці гідравлічні ліфти роблять будинок більш доступним для автомобілів. Деякі навіть обертаються, щоб забезпечити зручність виїзду.

Вантажні ліфти. Такі види ліфтів призначені для перевезення вантажів, а не пасажирів. Ці великі ліфти можуть винести важкі вантажі, як правило, набагато більше, ніж може перевозити пасажирський. Міцний інтер'єр захищає їх від зносу при навантаженні і розвантаження вантажу.

Панорамний ліфт - найважливіший елемент архітектурного дизайну будівлі. Ці підйомники встановлені, щоб зробити будівлю більш стильною та привабливою для візуального сприйняття.

Зовнішньо привабливі панорамні підйомники, які допомагають пасажирам не тільки зручно пересуватися між поверхами, але також дозволяють отримати естетичне задоволення від споглядання зовнішнього простору будівлі, тим самим збільшуючи пасажиропотік і заохочувати людей до магазинів, що особливо важливо для торгових центрів.

Лікарняний ліфт - оснащується системою захисту від перебоїв електроживлення. При відключенні централізованого електропостачання спрацьовує резервне джерело живлення. В роботі лікарняного ліфта велику роль відіграє точність зупинки. Мінімальний перепад рівнів підлоги може стати перешкодою для плавного переміщення каталки або інвалідного крісла. Інтервал між відкриванням і закриванням дверей кабіни збільшений. Сучасні лікарняні ліфти оснащуються датчиками руху, завдяки яким виключається ризик затиснення людини або обладнання в дверях. Лікарняний ліфт рухається плавно, без вібрацій і шуму. Для м’якого і ненав’язливого освітлення використовуються світлодіоди. Додатково кабіна оснащується поручнями для інвалідів, які прямують в колясках.

Наша ліфтова компанія "LIDS ENGINEERING" маючи власні команди професійних монтажних бригад, озброєних високотончим та сучасним інструментом, здійснює продаж та якісний монтаж ліфтового обладнання під ключ разом з кінцевою здачею ліфта в експлуатацію та його подальше сервісне обслуговування та догляд.

bottom of page