top of page

ЛІФТИ ДЛЯ МЕТРО

Схожі на панорамні ліфти, ліфти для станцій метро та пішохідних підземних і надземних переходів використовуються великою кількістю людей у великих містах та мегаполісах.

Такий вид ліфта повинен мати особливу зносостійкість, високу надійність та швидкість переміщення великого потоку пасажирів, а також значний робочий ресурс на довгі роки експлуатації.

Команда "LIDS ENGINEERING" надає професійні послуги з продажу та встановлення таких ліфтів, а також займається їх проектуванням та сервісним обслуговуванням.

Снимок экрана 2021-03-12 в 17.37.15.png

Яка вартість ліфта для станцій метро, надземних чи підземних пішохідних переходів чи для інших об'єктів інфраструктури? Ціна такого виду ліфта залежить від багатьох факторів: вантажопідйомністю, місткістю, швидкісними характеристиками, дизайнерськими рішеннями.

Найбільш відмінною особливістю ліфтів для станцій метро та пішохідних надземних переходів є те, що пасажирська кабіна повністю зі скла, тому пасажири можуть бачити навколишнє середовище, на якому вони перебувають під час подорожі ліфтом. Технічно такі ліфти можуть бути спроектовані та виготовлені з вантажопідйомністю від 4 осіб до 21 особи і зі швидкістю від 0,63 м / с до 2,5 м / с.

Для замовлення сучасного ліфта для станцій метро та пішохідних переходів зв’яжіться з нашим менеджером по контактним телефонам 097 888 68 98 або 097 642 87 21, напишіть на електронну пошту manager.lids@gmail.com або заповніть форму, розташованої нижче.

bottom of page