top of page

КОНФІГУРАЦІЇ ЛІФТІВ

Поява на ринку ліфтів, для експлуатації яких не потрібна наявність машинного приміщення, стало справжнім проривом в сфері світової ліфтової індустрії.

 

Архітекторам і будівельникам добре відомо, що для стандартних ліфтів потрібно відвести місце, під так зване, машинне приміщення, де буде розміщено обладнання, необхідне для роботи підйомного механізму. Розміри такого приміщення не можуть бути менше граничних допустимих величин, і, нерідко, саме відсутність вільного простору не дозволяє встановити ліфт, там де він дійсно необхідний: в невеликих будинках, котеджах, при реконструкції будинків старої забудови.

machinneroomless.png

ЛІФТ БЕЗ МАШИННОГО ВІДДІЛЕННЯ

Першою і найбільш важливою перевагою пасажирських і вантажних ліфтів без машинного приміщення - це економія корисної площі.

 

Які переваги використання таких ліфтів?

  • розміщувати приводи і станції управління безпосередньо у верхній частині шахти;

  • застосовувати привід більш досконалої конструкції;

  • підвищити ККД і оптимізувати енергозбереження, завдяки застосуванню нового типу безредукторної лебідки;

  • істотно знизити показники шуму і вібрації;

  • підвищити безпеку експлуатації ліфта

Поява на ринку ліфтів, як вантажних, так і пасажирських, які працюють без машинного приміщення, відкриває широкі можливості для використання найрізноманітніших підйомників там, де їх установка була неможлива або вимагала істотної перебудови будівлі.

ЛІФТ З МАШИННИМ ВІДДІЛЕННЯ

Найвагомішою позитивною рисою, яке мають ліфти з машинним приміщенням, виступає можливість монтажу в будь-якому зручному місці всередині будівлі. Таку можливість дає різноманітність їх модельного ряду. Ліфти можуть бути виготовлені з урахуванням особливих вимог вибухозахисту, пилозахисту і захисту від вологості.

 

Які переваги використання таких ліфтів?

  • надійність ліфтового обладнання і простота в обслуговуванні основних вузлів і агрегатів системи;

  • простота монтажу ліфтів з машинним приміщенням;

  • безшумність і плавність переміщення кабіни;

  • малі габарити машинного приміщення;

  • висока продуктивність і відмовостійкість ліфтового обладнання;

  • висока енергоефективність і екологічність.

Ліфти приводяться в рух електричним двигуном постійного або змінного струму. Машинне приміщення ліфтів можна розташовувати як зверху, так і знизу ліфтової шахти. Розташування машинного приміщення вгорі шахти вважається стандартним та найбільш популярним.

Схема ліфта з машинним приміщенням.png
IMG_8397.JPG

ГІДРАВЛІЧНИЙ ЛІФТ

Як працює гідравлічний ліфт? Потужний насос нагнітає масло в високий вертикальний циліндр, масло під тиском від нагнітання насосом приводить в рух поршень, який розташовується усередині циліндра, а вже сама ліфтова кабіна приводиться в рух системою блоків і тросів.

 

Які переваги використання таких ліфтів?

 

Своє широке застосування гідравлічні ліфти знайшли в малоповерховому будівництві, це перш за все котеджі, торгові центри та малоповерхові житлові комплекси. Пов'язано це насамперед з обмеженнями по швидкості підйому і висоті підйому. Проте гідравлічний ліфт таки має свої переваги.

 

Основною перевагою гідравлічного ліфта є плавність ходу, простота компонентів і схемі монтажу, а також підвищені енергоефективність і надійність.

 

При установці гідравлічного ліфта потрібно враховувати кілька нюансів. Ще на етапі проектування потрібно закласти місце під резервуар з маслом, яке необхідне для роботи ліфту. Чим вищий підйом, тим більшим може бути резервуар під масло.

bottom of page