top of page

КОМПЛЕКСНИЙ РЕМОНТ ЛІФТІВ

Обладнання зношується, старіє технічно та естетично. Його заміна не завжди економічно обґрунтована, а часом просто не можлива в рамках виділеного бюджету. У такому випадку на допомогу приходить наша професійна ремонтна бригада з модернізації ліфта будь-якої моделі та призначення. Ми пропонуємо широкий спектр послуг - від заміни окремих деталей до повної заміни системи.Ви відразу побачите результати, які вас будуть тішити.

Тому якщо вашому ліфту вже більше 10 років, настав час подумати про його часткову чи повну модернізацію. Ваш ліфт є частиною першого враження про вашу будівлю. Тривалі очікування та застаріле обладнання справляють негативне враження. Наші модернізаційні рішення підвищать вартість вашого будинку, покращують естетику та підвищать загальну безпеку вашої ліфтової техніки. 

Які переваги модернізації ліфта?

177849.png

Покращена операційна ефективність та продуктивність

49117.png

Економія дорогоцінного часу на очікування прибуття кабіни ліфта

7188951_preview.png

Розширений термін служби ліфтового обладнання

111-1114683_disabled-person-svg-png-icon-free-download-disabled.png

Відповідність вимогам для людей з обмеженими можливостями

1200px-Font_Awesome_5_solid_shield-alt.svg.png

Підвищення безпечності ліфта для пасажирів та жителів

black-rising-cost-housing-icon-260nw-1590751288_edited.jpg

Підвищує естетичність і оціночну вартість будівлі, де розміщений ліфт

Як ми працюємо?

Наші спеціалісти опрацьовують запит та збирають всю інформацію щодо технічного стану ліфтового обладнання, к-сті ліфтів та зупинок, їх вантажопідйомностей, висоту підйому кабіни  тощо.

Оцінка запиту нашими інженерами

Підготовка інформації та кошторису

Після оцінки стану ліфтовго обладнання та побажань замовника щодо модернізації, ми складаємо перелік критично необхідних до заміни ліфтових запчастин: формуємо повний дефектний акт і кошторис.

Початок ремонтних робіт

Після узгодження дефектного акту та переліку необхідних до заміни запчастин та кошторису з модернізації ліфта, наші спеціалісти розпочинають ремонтні роботи ліфтового обладнання.

Здача готового проєкту замовнику

Наша ремонтна бригада, здійснивши всі роботи з модернізації ліфта, кінцево перевіряють справність ліфта і здають проєкт замовнику.

Наші програми технічного обслуговування ліфтового обладнання

Економ

Часткове технічне обслуговування ліфта, в нього входить щомісячний і квартальний ремонт ліфта, при цьому регламентні роботи здійснюються власником ліфта.


Примітка: послуги лінійної аварійної служби при цьому виді обслуговування не передбачені чи оформлюються окремо за кожен виїзд.

Замовниками цього виду обслуговування переважно є будинки з невеликим пасажиропотоком та власники заміських будинків, в яких лише один ліфт.

Стандарт

Передбачає регламентні роботи, щомісячний і квартальний ремонт ліфтів.

 

При цьому непланові зупинки ліфтів, що трапляються протягом доби, усуваються нашою ліфтовою аварійною службою. Тобто, ми беремо відповідальність за кожен ліфт.

Найбільш поширений варіант. Ідеально підійде для власних житлових та адміністративних будівель.

Преміум

Включає всі види робіт. При цьому можливі додаткові вимоги, такі як цілодобове чергування електромеханіка, чи придбання всіх запасних частин за рахунок сервісної організації.

Замовниками такої послуги найчастіше є бізнес-центри міста, лікарняні заклади, готелі чи власники будинків, які бажають бути впевненими на 100 % у надійності та стабільності роботи ліфтового обладнання.

від 699.00 грн

від 899.00 грн

від 1699.00 грн

Инженеры-строители

АКЦІЙНА

ПРОПОЗИЦІЯ

НА ПЕРШІ 2 МІСЯЦІ ПОВНОГО СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЛІФТІВ ДЛЯ НОВИХ КЛІЄНТІВ

-50%

Що ми також вміємо?

Диспетчеризація. Сервісне обслуговування ліфтів. Відеоспостереження.

schindler-working-on-site-roche-center-basel.jpeg
7188951_preview.png

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

510_edited.jpg
operator-refresh-icon-706153_edited_edited.png

СИСТЕМИ ДИСПЕТЧЕРИЗАЦІЇ

Комплексні рішення з сервісного обслуговування ліфтів: ремонт, модернізація, власна аварійна служба.

Встановлення система відеонагляду у ліфтах, що дозволяють відображати в реальному часі зображення з відеокамер, а також вести запис на вбудований жорсткий диск.

Встановлення, підключення комплексних систем диспетчеризацій ліфтів. Цілодобовий моніторинг та диспетчерська підтримка 24 / 7 кожного ліфта.

Бажаєте отримувати якісний сервіс Ваших ліфтів? Справді якісний.

Наш спеціаліст прибуде на об'єкт, здійснить технічний огляд Вашого ліфта, складе дефектний акт та надасть всі консультації щодо покращення роботи ліфтового обладнання. Це безкоштовно.

bottom of page