top of page

ПРОЄКТУВАННЯ ЛІФТІВ

Проектування ліфтів - найважливіший етап підготовки до монтажу ліфта, ескалатора, траволатора. Проект допомагає підібрати відповідне обладнання для будівлі з будь-якими характеристиками. Проектна документація на шахту, на ліфт і на ескалатор необхідна при будівництві нового будинку і монтажі обладнання в уже побудованих об'єктах. Окремий проект розробляють при заміні старого або вийшов з ладу ліфти.

Фахівці LIDS ENGINEERING здійснюють комплексне проектування ліфтових шахт, ліфтів, ескалаторів і траволаторів. Ми беремо участь у розробці проектів в проектуванні шахти, на установку і заміну будь-яких ліфтів.

Що ми робимо?

177849.png

Шахти для ліфтів в житловому багатоповерховому будинку

Task-Transparent.png

Розробка технічного завдання для замовлення ліфтового обладнання

63750.png

Шахти для ліфтів в бізнес-центрах / приставні шахти з металоконструкцій

images (1).png

Розробка проекту установки ліфта

images.png

Міцні шахти для вантажних / автомобільних ліфтів

0b1242ba0d5c10df32a92a44c555c26d--architects-icons.jpeg

Експертне консультування з проектування та аналізу пасажиропотоку нашими інженерами

Як ми працюємо?

Наші спеціалісти опрацьовують запит та збирають всю інформацію щодо к-сті ліфтів та зупинок, їх вантажопідйомностей, висоту підйому кабіни тощо.

Оцінка запиту нашими інженерами

Підготовка інформації та кошторису

Після отримання необхідної інформації по проекту та побажань замовника, ми розробляємо проекти ліфтових шахт / проекти ліфтів з найбільш оптимальним рішенням по ціні

Початок проектних робіт

Після узгодження всіх параметрів ліфтових шахт та кінцевого кошторису наші інженери починають роботу над розробкою проекту

Здача готового проєкту замовнику

Наші інженери, здійснивши розробку проєкту з усіма змінами та коригуваннями, здають замовнику готовий проєкт ліфта чи шахти

Наші програми технічного обслуговування ліфтового обладнання

Економ

Часткове технічне обслуговування ліфта, в нього входить щомісячний і квартальний ремонт ліфта, при цьому регламентні роботи здійснюються власником ліфта.


Примітка: послуги лінійної аварійної служби при цьому виді обслуговування не передбачені чи оформлюються окремо за кожен виїзд.

Замовниками цього виду обслуговування переважно є будинки з невеликим пасажиропотоком та власники заміських будинків, в яких лише один ліфт.

Стандарт

Передбачає регламентні роботи, щомісячний і квартальний ремонт ліфтів.

 

При цьому непланові зупинки ліфтів, що трапляються протягом доби, усуваються нашою ліфтовою аварійною службою. Тобто, ми беремо відповідальність за кожен ліфт.

Найбільш поширений варіант. Ідеально підійде для власних житлових та адміністративних будівель.

Преміум

Включає всі види робіт. При цьому можливі додаткові вимоги, такі як цілодобове чергування електромеханіка, чи придбання всіх запасних частин за рахунок сервісної організації.

Замовниками такої послуги найчастіше є бізнес-центри міста, лікарняні заклади, готелі чи власники будинків, які бажають бути впевненими на 100 % у надійності та стабільності роботи ліфтового обладнання.

від 699.00 грн

від 899.00 грн

від 1699.00 грн

Инженеры-строители

АКЦІЙНА

ПРОПОЗИЦІЯ

НА ПЕРШІ 2 МІСЯЦІ ПОВНОГО СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЛІФТІВ ДЛЯ НОВИХ КЛІЄНТІВ

-50%

Що ми також вміємо?

Диспетчеризація. Сервісне обслуговування ліфтів. Відеоспостереження.

schindler-working-on-site-roche-center-basel.jpeg
7188951_preview.png

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

510_edited.jpg
operator-refresh-icon-706153_edited_edited.png

СИСТЕМИ ДИСПЕТЧЕРИЗАЦІЇ

Комплексні рішення з сервісного обслуговування ліфтів: ремонт, модернізація, власна аварійна служба.

Встановлення система відеонагляду у ліфтах, що дозволяють відображати в реальному часі зображення з відеокамер, а також вести запис на вбудований жорсткий диск.

Встановлення, підключення комплексних систем диспетчеризацій ліфтів. Цілодобовий моніторинг та диспетчерська підтримка 24 / 7 кожного ліфта.

Бажаєте отримувати якісний сервіс Ваших ліфтів? Справді якісний.

Наш спеціаліст прибуде на об'єкт, здійснить технічний огляд Вашого ліфта, складе дефектний акт та надасть всі консультації щодо покращення роботи ліфтового обладнання. Це безкоштовно.

bottom of page