top of page

Панорамні ліфти

Сьогодні збільшення сучасних будівель та естетичні архітектурні проекти також впливають на конструкції ліфтів. Панорамним ліфтам, які чудово поєднуються з сучасними архітектурними конструкціями, віддають перевагу завдяки їхньому естетичному вигляду та комфорту. Найбільш всього панорамні ліфти використовуються в торгових центрах, площадках, громадських будівлях, ресторанах, готелях.

Команда "LIDS ENGINEERING" надає професійні послуги з продажу та встановлення панормамних склянних ліфтів, а також займається їх проектуванням і сервісним обслуговуванням.

Machine Room Less Elevators.jpeg

Яка вартість панорамного ліфта для торгового центру чи готелю? Ціна панормамного ліфта залежить від багатьох факторів: вантажопідйомністю, місткістю, швидкісними характеристиками, рівнем внутрішньої обробки. За індивідуальним замовленням панорманий ліфт для може мати як бюджетну, так і елітну внутрішню обробку. Категорично не рекомендуємо економити на вартості ліфта, адже від надійності такого обладнання залежить безпека і комфорт пасажирів.

 

Для замовлення сучасного панормамного ліфта зв’яжіться з нашим менеджером по телефону 097 888-68-98 або 097 642-87-21, напишіть на електронну пошту manager.lids@gmail.com або заповніть форму, розміщену на сторінці нижче.

bottom of page