top of page

ЛІКАРНЯНІ ЛІФТИ

В сучасних медичних центрах вкрай необхідна наявність спеціалізованих лікарняних ліфтів для плавного і безпечного переміщення пацієнтів і персоналу. Розміри ліфтової кабіни дозволяють перевозити каталку, інвалідну коляску і різноманітне медичне обладнання.

 

Особливу увагу слід звернути на те, що лікарняні ліфти не зупиняються між поверхами і працюють навіть, якщо у всьому будинку відсутня електроенергія.

Команда "LIDS ENGINEERING" надає професійні послуги з продажу та встановлення лікарняних ліфтів, а також займається їх проектуванням та сервісним обслуговуванням.

product-5.jpg

Яка вартість лікарняного ліфта для лікарні,  поліклініки чи іншої медичної установи? Ціна лікарняного ліфта залежить від багатьох факторів: вантажопідйомністю, місткістю, швидкісними характеристиками, дизайнерськими рішеннями.

При розробці обладнання головними критеріями є виняткова надійність, безпека та енергоефективність, яка дає змогу зменшити експлуатаційні витрати і знижує вплив на навколишнє середовище. Особлива увага приділяється обробним матеріалам, які проходять ретельний відбір і задовольняють вимогам гігієни, естетичного сприйняття і зручності обробки.

 

Для замовлення сучасного лікарняного ліфта зв’яжіться з нашим менеджером по телефону

097 888-68-98 або 097 642-87-21, напишіть на електронну пошту manager.lids@gmail.com або заповніть форму, розміщену на сторінці нижче.

bottom of page