top of page

ПАСАЖИРСЬКІ ЛІФТИ

Пасажирськими ліфтами оснащуються багатоповерхові житлові будинки, офісні будівлі, готелі. Ліфт розрахований на перевезення людей і невеликих вантажів, маса яких не виходить за допустимі межі. Сучасне ліфтове обладнання для багатоповерхових будинків відрізняється безшумністю, плавним ходом і точною зупинкою кабіни. Це механізми нового покоління, які кардинально відрізняються від застарілих моделей.
 

Команда "LIDS ENGINEERING" надає професійні послуги з продажу та встановлення пасажирських та офісних ліфтів, а також займається їх проектуванням і сервісним обслуговуванням.

unnamed.jpg

Яка вартість пасажирського ліфта для багатоповерхівки? Ціна пасажирського ліфта залежності від багатьох факторів: вантажопідйомністю, місткістю, швидкісними характеристиками, рівнем внутрішньої обробки. За індивідуальним замовленням ліфт для багатоповерхівки може мати як бюджетну, так і елітну внутрішню обробку. Категорично не рекомендуємо економити на вартості ліфта в багатоповерховому будинку, адже від надійності такого обладнання залежить безпека і комфорт пасажирів.

 

Для замовлення ергономічного пасажирського ліфта зв’яжіться з нашим фахівцем по телефону 097 888-68-98 або  097-642-87-21, напишіть на електронну пошту manager.lids@gmail.com або заповніть форму, розміщену на сторінці нижче.

bottom of page