top of page

КОТЕДЖНІ ЛІФТИ

Домашній ліфт - це тип ліфтів, призначених для домашнього користування. Такий ліфт відрізняється компактними розмірами, низьким рівнем шуму, високою надійністю, безпекою при експлуатації.

 

Ліфт в приватний будинок, ціна якого цілком розумна - це компактний і функціональний ліфт зі зниженими вимогами до технічної частини. Використовується він в багаторівневих квартирах, котеджах, особняках, малоповерхових адміністративних будівлях.

Команда "LIDS ENGINEERING" надає професійні послуги з продажу та встановлення котеджних ліфтів, а також займається їх проектуванням та сервісним обслуговуванням.

downtown_row.jpg

Яка вартість котеджного ліфта для приватного будинку,  таунхаузу чи вілли? Ціна котеджного ліфта залежить від багатьох факторів: вантажопідйомністю, місткістю, швидкісними характеристиками, дизайнерськими рішеннями.

Домашній ліфт можна встановити і в будинку, що будується, і в уже готовому. Але, звичайно ж, «включити» його краще на стадії проекту. Купити ліфт для котеджу можна з різною обробкою. Двері шахти можуть не відрізнятися від кімнатних, а можуть бути скляними, оброблені шпоною цінних порід, пресованим ламінатом та іншими матеріалами. Двері кабіни можуть бути виконані у вигляді легкої пластикової гармошки. Для підлоги ж можна вибрати будь-який матеріал: пластик, паркет, граніт. Ліфт для приватного будинку, ціна якого буде залежати від цих параметрів і від того, яким буде оздоблення кабіни - наявність дзеркал, поручнів, сидіння, освітлення.

 

Для замовлення сучасного вантажного ліфта зв’яжіться з нашим менеджером по телефону

097 888-68-98 або 097 642-87-21, напишіть на електронну пошту manager.lids@gmail.com або заповніть форму, розміщену на сторінці нижче.

bottom of page