top of page

Для вертикального переміщення авто використовуються два типи механізмів: ліфти з кабінами і платформні підйомники. Такі системи дозволяють швидко і зручно піднімати автівки.

Автомобільними ліфтами оснащуються багаторівневі паркінги, що функціонують на базі торгових комплексів, бізнес-центрів, житлових багатоповерхівок, великих банків. Нерідко замовниками на виготовлення ліфтів стають колекціонери автомобілів.

Команда "LIDS ENGINEERING" надає професійні послуги з продажу та встановлення автомобільних ліфтів, а також займається їх проектуванням та сервісним обслуговуванням.

car-vehicle-elevator-1.jpg

Яка вартість автомобільного ліфта для пентхаузу, паркінгу чи іншого промислогового об'єкту? Ціна автомобільного ліфта залежить від багатьох факторів: вантажопідйомністю, місткістю, швидкісними характеристиками, дизайнерськими рішеннями.

Вартість залежить від вантажопідйомності і типу внутрішнього оздоблення. Платформні підйомники коштують дешевше, але з техніки безпеки на них можна переміщати тільки транспортний засіб без водія. Повноцінний автомобільний ліфт з вентильованого кабіною дозволяє управляти механізмом, не виходячи з салону. Це найбільш дорогий, але самий надійний і довговічний варіант.
 

Для замовлення потужного автомобільного ліфта зв’яжіться з нашим менеджером по телефону 097 888-68-98 або 097 642-87-21, напишіть на електронну пошту manager.lids@gmail.com або заповніть форму, розміщену на сторінці нижче.

bottom of page