top of page

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ У ЛІФТАХ

Встановлення відеоспостереження в ліфті входить до складу системи безпеки всього під’їзду багатоквартирного будинку або офісної будівлі. Як правило, камера відеоспостереження встановлюється в самій кабіні ліфта. Найбільш підходящим варіантом обладнання в цьому випадку буде купольна відеокамера оснащена міцним і герметичним корпусом. Захисний корпус необхідний для захисту пристрою від навмисної псування з боку оточуючих.

 

Однією з спеціалізацій нашої компанії є надання послуг в області відеоконтролю. Система відеонагляду призначена для перегляду відеозображення з відеокамер, встановлених в кабінах ліфтів. Основою системи є відеореєстратор, що дозволяє відображати в реальному часі зображення з відеокамер, а також вести запис на жорсткий диск. Дистанційний доступ для перегляду відеозображень виконується за допомогою мережі Інтернет.

Які переваги відеоспостереження у ліфті? 

surveillance_camera2_edited.png

Віддалений перегляд відеозображення з камер в реальному часі на комп'ютері диспетчерського комплексу

img_225477 (1).png

Ідентифікація осіб, які вчинили протиправні дії в кабіні

framed-recording-sign-currently-rec-260nw-1116183767.webp

Дистанційний перегляд збережених відеозаписів

3501060.png

Можливість інтеграції в програмне забезпечення диспетчерського контролю і моніторингу за роботою ліфтів

10268-200.png

Збереження відеозаписів на комп'ютер диспетчерського комплексу

img_250765 (1).png

Запобігання протиправним діям по відношенню до пасажирів та обладнання ліфтів

Як ми працюємо?

Виїзд нашого інженера-спеціаліста для оцінки розміщення ліфтів у житлвому комплексі / медичному центрі / офісній будівлі та моделі ліфта

Оцінка проєкту спеціалістом з диспетчеризації

Підбір обладнання та складання кошторису

Після отримання даних по моделі ліфтів та станцій управління, їх розташуванню між під'їздами, ми складаємо кошторис з найбільш оптимальним рішенням по ціні

Початок монтажних робіт

Після узгодження кошторису та переліку диспетчерського обладнання наші спеціалісти прибувають на об'єкт з професійним інструментарієм та виконують монтаж обладнання та його подальше підключення

Запуск системи диспетчеризації ліфта

Змонтувавши систему диспетчеризації у станціях управління ліфтом, спеціаліст здійснює її підключення та запуск. Система працює 24 / 7

Наші програми технічного обслуговування ліфтового обладнання

Економ

Часткове технічне обслуговування ліфта, в нього входить щомісячний і квартальний ремонт ліфта, при цьому регламентні роботи здійснюються власником ліфта.


Примітка: послуги лінійної аварійної служби при цьому виді обслуговування не передбачені чи оформлюються окремо за кожен виїзд.

Замовниками цього виду обслуговування переважно є будинки з невеликим пасажиропотоком та власники заміських будинків, в яких лише один ліфт.

Стандарт

Передбачає регламентні роботи, щомісячний і квартальний ремонт ліфтів.

 

При цьому непланові зупинки ліфтів, що трапляються протягом доби, усуваються нашою ліфтовою аварійною службою. Тобто, ми беремо відповідальність за кожен ліфт.

Найбільш поширений варіант. Ідеально підійде для власних житлових та адміністративних будівель.

Преміум

Включає всі види робіт. При цьому можливі додаткові вимоги, такі як цілодобове чергування електромеханіка, чи придбання всіх запасних частин за рахунок сервісної організації.

Замовниками такої послуги найчастіше є бізнес-центри міста, лікарняні заклади, готелі чи власники будинків, які бажають бути впевненими на 100 % у надійності та стабільності роботи ліфтового обладнання.

від 699.00 грн

від 899.00 грн

від 1699.00 грн

Инженеры-строители

АКЦІЙНА

ПРОПОЗИЦІЯ

НА ПЕРШІ 2 МІСЯЦІ ПОВНОГО СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЛІФТІВ ДЛЯ НОВИХ КЛІЄНТІВ

-50%

Що ми також вміємо?

Обслуговування ліфтів. Системи контролю доступу. Відеоспостереження. Проєктування ліфтів та ліфтових шахт.

schindler-working-on-site-roche-center-basel.jpeg
7188951_preview.png

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

510_edited.jpg
operator-refresh-icon-706153_edited_edited.png

ДИСПЕТЧЕРИЗАЦІЯ ЛІФТІВ

СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ

Комплексні рішення з сервісного обслуговування ліфтів: ремонт, модернізація, власна аварійна служба.

Встановлення система відеонагляду у ліфтах, що дозволяють відображати в реальному часі зображення з відеокамер, а також вести запис на вбудований жорсткий диск.

Встановлення систем контролю доступу, які призначені для організації розмежування доступу в ліфтові кабіни, об'єкти, що охороняються, приміщення.

Бажаєте отримувати якісний сервіс Ваших ліфтів? Справді якісний.

Наш спеціаліст прибуде на об'єкт, здійснить технічний огляд Вашого ліфта, складе дефектний акт та надасть всі консультації щодо покращення роботи ліфтового обладнання. Це безкоштовно.

bottom of page