top of page

ДИСПЕТЧЕРИЗАЦІЯ ЛІФТІВ

На даний момент у нашій країні на державному рівні працюють програми з енергоефективності, піклування про навколишнє середовище, покращення роботи ЖКГ, забезпечення безпеки та зниження рівня аварійності будівель. Однією з таких програм є так звана "диспетчеризація ліфтів".

 

Диспетчеризація ліфтів — один із показників високогоякісного сервісного обслуговування. Це система програмних і апаратних компонентів призначених для здійснення контролю та діагностики роботи ліфтів, а також проведення в онлайновому режимі постійного цілодобового спостереження і керування роботою ліфта без залучення ліфтерів.

 

Система диспетчеризації й діагностики ліфтів призначена для забезпечення дистанційного спостереження та контролю за роботою ліфтів, що експлуатуються здебільшого в житлових будинках.

Ще один важливий плюс – систему диспетчеризації ліфтів можна підключити не лише у новобудовах, а й за модернізації ліфтів у старій будівлі. У цьому LIDS готовий стати вашим надійним партнером. Наша компанія має великий досвід роботи із ліфтовим обладнанням. Ми допомагаємо з вибором, продаємо, монтуємо, диспетчеризуємо та обслуговуємо ліфти та системи диспетчеризації до них.

Які переваги диспетчеризації ліфтів? 

operator-refresh-icon-706153_edited.png

Керування ліфтом та оперативний зв'язок з диспетчерським центром

Снимок экрана 2022-08-10 в 00.49.25.png

Автодіагностика роботоздатності 

та справності систем безпеки ліфта

fg_22_98_edited.png

Отримання інформації від датчиків у режимі реального часу, миттєве реагування на відхилення параметрів

64677.png

Цілодобова диспетчерська підтримка пасажирів у кабіні ліфта

30471.png

Охорона приміщення та ліфтового обладнання

Vector-Restart-PNG-Cutout.png

Можливість дистанційного перезавантаження ліфта

Як ми працюємо?

Виїзд нашого інженера-спеціаліста для оцінки розміщення ліфтів у житлвому комплексі / медичному центрі / офісній будівлі та моделі ліфта

Оцінка проєкту спеціалістом з диспетчеризації

Підбір обладнання та складання кошторису

Після отримання даних по моделі ліфтів та станцій управління, їх розташуванню між під'їздами, ми складаємо кошторис з найбільш оптимальним рішенням по ціні

Початок монтажних робіт

Після узгодження кошторису та переліку диспетчерського обладнання наші спеціалісти прибувають на об'єкт з професійним інструментарієм та виконують монтаж обладнання та його подальше підключення

Запуск системи диспетчеризації ліфта

Змонтувавши систему диспетчеризації у станціях управління ліфтом, спеціаліст здійснює її підключення та запуск. Система працює 24 / 7

Наші програми технічного обслуговування ліфтового обладнання

Економ

Часткове технічне обслуговування ліфта, в нього входить щомісячний і квартальний ремонт ліфта, при цьому регламентні роботи здійснюються власником ліфта.


Примітка: послуги лінійної аварійної служби при цьому виді обслуговування не передбачені чи оформлюються окремо за кожен виїзд.

Замовниками цього виду обслуговування переважно є будинки з невеликим пасажиропотоком та власники заміських будинків, в яких лише один ліфт.

Стандарт

Передбачає регламентні роботи, щомісячний і квартальний ремонт ліфтів.

 

При цьому непланові зупинки ліфтів, що трапляються протягом доби, усуваються нашою ліфтовою аварійною службою. Тобто, ми беремо відповідальність за кожен ліфт.

Найбільш поширений варіант. Ідеально підійде для власних житлових та адміністративних будівель.

Преміум

Включає всі види робіт. При цьому можливі додаткові вимоги, такі як цілодобове чергування електромеханіка, чи придбання всіх запасних частин за рахунок сервісної організації.

Замовниками такої послуги найчастіше є бізнес-центри міста, лікарняні заклади, готелі чи власники будинків, які бажають бути впевненими на 100 % у надійності та стабільності роботи ліфтового обладнання.

від 699.00 грн

від 899.00 грн

від 1699.00 грн

Инженеры-строители

АКЦІЙНА

ПРОПОЗИЦІЯ

НА ПЕРШІ 2 МІСЯЦІ ПОВНОГО СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЛІФТІВ ДЛЯ НОВИХ КЛІЄНТІВ

-50%

Що ми також вміємо?

Обслуговування ліфтів. Системи контролю доступу. Відеоспостереження.

schindler-working-on-site-roche-center-basel.jpeg
7188951_preview.png

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ

Комплексні рішення з сервісного обслуговування ліфтів: ремонт, модернізація, власна аварійна служба.

Встановлення система відеонагляду у ліфтах, що дозволяють відображати в реальному часі зображення з відеокамер, а також вести запис на вбудований жорсткий диск.

Встановлення систем контролю доступу, які призначені для організації розмежування доступу в ліфтові кабіни, об'єкти, що охороняються, приміщення.

Бажаєте отримувати якісний сервіс Ваших ліфтів? Справді якісний.

Наш спеціаліст прибуде на об'єкт, здійснить технічний огляд Вашого ліфта, складе дефектний акт та надасть всі консультації щодо покращення роботи ліфтового обладнання. Це безкоштовно.

bottom of page