top of page

ВАНТАЖНІ ЛІФТИ

При необхідності частого транспортування великогабаритних вантажів в житловій, промисловій, складській, торговій або адміністративній будівлі варто встановити вантажний ліфт.  Вантажний ліфт має міцну конструкцію, великий розмір кабіни, середню вантажопідйомність близько 1000 кг (залежно від моделі). Працює такий ліфт з різними видами контролю - зсередини або ззовні, і з різними вантажними режимами.

 

Вантажні ліфти часто незамінні на складах, фабриках, заводах, в медустановах, в будівельних і господарських гіпермаркетах.

Команда "LIDS ENGINEERING" надає професійні послуги з продажу та встановлення вантажних ліфтів, а також займається їх проектуванням та сервісним обслуговуванням.

61526-15900442.jpg

Яка вартість вантажного ліфта для складу чи виробництва? Ціна вантажного ліфта залежить від багатьох факторів: вантажопідйомністю, місткістю, швидкісними характеристиками, рівнем внутрішньої обробки. За індивідуальним замовленням вантажний ліфт для може мати як бюджетну, так і покращену внутрішню обробку. Категорично не рекомендуємо економити на вартості ліфта, адже від надійності такого обладнання залежить безпека і комфорт Ваших співробітників та працівників.

 

Для замовлення сучасного вантажного ліфта зв’яжіться з нашим менеджером по телефону 097 888-68-98 або 097 642-87-21, напишіть на електронну пошту manager.lids@gmail.com або заповніть форму, розміщену на сторінці нижче.

bottom of page